Виробництво

Карбування

На нашому підприємстві зазвичай використовуються сплави міді, латуні, бронзи, сталь, алюміній. Зображення знака, медалі вирізається за допомогою спеціального гравіювального апарату в матриці, після чого вручну виконується доведення матриці. Матриця розміщується в пресі, де, власне, карбується весь тираж. Після цього можливе оксидування тиражу за допомогою спеціального хімічного розчину або гальванічне покриття золотом, сріблом, нікелем. Далі йде наповнення рельєфу м'якими емалями згідно ескізу . Для додання обсягу зображенню використовується оптична епоксидна смола. Також можливе використання гарячих емалей.

лиття

Модель для майбутнього виробу спочатку створюється на верстаті по макету замовника або виготовляється скульптором. Потім вона допрацьовується вручну для додання остаточного вигляду і поліпшення деталізації в об'ємі. Після цього з моделі знімається форма, яка точно повторює вигляд моделі. Далі мідний сплав при високій температурі заливається в форму, після чого виріб витягається і слід на подальші етапи обробки і покриття. Лиття має такі переваги:

​​- точна деталізація,

- складна форма виробу навіть при мінімальних розмірах,

- реалізація рельєфу будь-якої складності .

хімічне травлення

Зображення за допомогою спеціального розчину наноситься на поверхню металу. Потім хімічний розчин витруює необхідне зображення певної глибини, в яке пізніше наносяться емалі.
Товщина виробу при даній технології може варіюватися від 0,8 до 4,0 мм.
Перевагою цієї технології є можливість виготовлення невеликих тиражів за невисокою ціною.

Отзывы наших клиентов

Тамара Николаевна
01.05.2017
 
«Обращались в «Флагман» за изготовлением сувенирной продукции для фирмы. Качеством изделий довольны. Заказывали значки и зажимы для галстуков с нашим логотипом. Представитель «Флагмана» попросил прислать им изображение нашего логотипа и уточнить размеры и форму. Сделали все очень быстро. Зажимы и значки прочные, носятся хорошо, пока претензий нет».

Александр Иванович
12.01.2017
 
«Решил старому другу подарить на юбилей что-то памятное и красивое. Долго искал варианты, чтобы это могло быть. В итоге купил во «Флагмане» шикарный набор для вина, со штопором и пробками. Набор просто отличный. Аккуратно сделан, упакован. И штопор и пробки на тканевой подкладке. Выглядит представительно. Уверен, что другу понравится, да и вещь практичная».

Ольга
07.10.2016
 
«Праздновали день рождение компании в прошлом году. Для мероприятия нужны были корпоративные призы, решили каждому сотруднику подарить значок с логотипом компании. Обратились к Флагман, так как порадовала приемлемая цена и скорость работ. Менеджеры данной организации быстро приняли заказ, уточнили все необходимые нюансы и выполнили работу быстро и качественно. Все наши сотрудники были в восторге. В этом году планируем еще обратиться за заказом корпоративных брелков для кампании».
Спасибо за обращение.

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время!