Історія компанії

«Флагман» - провідне підприємство на українському ринку виготовлення нагородної та сувенірної продукції. Ми почали роботу в 1991 році з виробництва фурнітури для Збройних Сил України (пряжки для ременів, емблеми родів військ і т. д.) і надалі постійно розширювали сферу своєї діяльності.

У 1995 році почалося виробництво армійських нагород, знаків, медалей. Головними роботами «Флагман» для силових структур стали медаль «10 років збройно Силам України», медаль «10 років МВС України», знак «10 років Прикордонний військам України», знак «10 років Внутрішнім військам», знаки дільничних інспекторів МВС України. Паралельно ми освоїли випуск широкого асортименту продукції для корпоративних клієнтів і приватних осіб.


Виготовлення сувенірів, ювелірних виробів, різного роду пам'ятних знаків суттєво розширило коло наших замовників, серед яких великі компанії, оргкомітети міжнародних конференцій, конкурсів та змагань, державні установи. За роки роботи ми створили команду професіоналів, унікальний досвід і знання яких втілюються в нашій продукції . Ми цінуємо наших клієнтів і пропонуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Отзывы наших клиентов

Спасибо за обращение.

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время!